Darmowy katalog stron RMT

Bezpłątny, moderowany katalog polskich stron internetowych!

Motoryzacja

Strony w kategorii: Motoryzacja

Przewóz osób - SILESIA Tours Wrocław

Firma Silesia Tours z Wrocławia świadczy usługi przewozu osób oraz transportu osób na terenie Wrocławia i okolic. Obsługujemy różne uroczystości i imprezy w których trzeba dowieźć i odwieźć gości lub kontrahentów. Działamy na rynku wrocławskim od wielu lat i zdołaliśmy zdobyć w tym czasie renomę i zaufanie klientów.
Usługa przewozu osób świadczona jest nowoczesnym samochodem Renault Traffic, który wyposażony jest w wygodne siedzenia, klimatyzację i sprzęt audio, który podczas długiej podróży zapewnia komfort podróżowania. Nad bezpieczeństwem czuwają systemy samochodu takie jak ABS czy ESP, a samo auto poddawane jest systematycznie rygorystycznym kontrolom.

Adres strony: www.silesiatours.pl • Data dodania/aktualizacji: 2013-04-15 • Szczegóły »

Wypożyczalnia samochodów Wrocław

Wypożyczalnia samochodów Wrocław, oprócz wypożyczania samochodów na krótkie terminy, oferuje również wynajem długoterminowy, dzięki któremu możliwe jest zredukowanie kosztów używania samochodów oraz ich monitorowania poprzez przeniesienie odpowiedzialności i problemów z tym związanych na zewnętrzną firmę. Wśród naszych aut spotkasz auta marki Toyota takie jak Toyota Yaris, Auris, Corolla i Avensis. Nasza wypożyczalnia samochodów Wrocław dysponuje także samochodami innych produdentów. Bez względu na to, czy potrzebujesz auta żeby załatwiać swoje sprawy firmowe, czy też do celów turystycznych, wypożyczalnia samochodów Wrocław zaproponuje dla Ciebie odpowiednie auto i przedstawi najlepsze warunki jego wypożyczenia. Jeżeli twoja auto jest np. popsute, a nie dostałeś auta zastępczego lecz bezwzględnie musisz zachować mobilność, bo masz dużo spraw do załatwienia wówczas z ratunkiem przyjdzie Ci wypożyczalnia samochodów Wrocław. Dzięki temu, że nasza wypożyczalnia samochodów Wrocław działa w ogólnopolskiej sieci wypożyczalni oddanie auta po wypożyczeniu jest możliwy w jednym z kilkunastu placówek w całym kraju. Każdy, kto chciałby wynająć samochód w naszej wypożyczalni samochodów, musi mieć 21 lat, posiadać prawo jazdy odpowiedniej kategorii przynajmniej rok i musi dokonać opłaty za pomocą jednej lub dwóch kart kredytowych zabezpieczonych kodem PIN. Usługa najmu długoterminowego, jaką posiada wypożyczalnia samochodów Opole, pozwala na planowanie i kontrolę wydatków eksploatacji samochodów przez cały okres trwania umowy oraz przekazanie odpowiedzialności oraz ryzyka związanego z przekroczeniem zaplanowanych kosztów eksploatacji pojazdów na nas.

Adres strony: wsw.rmt.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-09-11 • Szczegóły »

Wynajem aut Wrocław

Oferujemy usługi wypożyczenia małych, oszczędnych samochodów, jak i aut większych rodzinnych oraz samochodów wysokiej klasy dla majętnych Kontrahentów, którzy potrzebują bardzo wysokiej wygody w samochodzie. Ponieważ nasza wypożyczalnia samochodów Wrocław jest członkiem ogólnopolskiej sieci wypożyczalni zwrot pojazdu po wypożyczeniu jest możliwy w jednym z bardzo wielu placówek w całym kraju. Usługa najmu długoterminowego, którą posiada wypożyczalnia samochodów Wrocław, pozwala na planowanie i kontrolę wydatków użytkowania pojazdów przez cały okres trwania umowy oraz przeniesienie odpowiedzialności oraz ryzyka związanego z przekroczeniem zaplanowanych wydatków eksploatacji pojazdów na nas. Wypożyczalnia samochodów Wrocław, oprócz wynajmu aut na krótkie terminy, oferuje również najem długoterminowy, dzięki któremu możliwe jest graniczenia kosztów używania aut oraz ich monitorowania poprzez przeniesienie odpowiedzialności i kłopotów z tym związanych na zewnętrzną firmę. Osoby, które korzystają z naszej oferty w zakresie wynajmu samochodów to głównie biznesmeni i turyści, ale zdarzają się również całe rodziny, które potrzebują dużego, rodzinnego auta do wygodnych podróży na terenie całego kraju. Bez znaczenia jest to, czy potrzebujesz auta żeby załatwiać swoje sprawy firmowe, czy też do celów wypoczynkowych, wypożyczalnia samochodów Wrocław zaoferuje dla Ciebie odpowiednie auto i przedstawi najlepsze warunki jego wynajmu. Wynajem samochodu w tych czasach to już nie kłopot, tak jak kiedyś. Duża ilość wypożyczalni samochodów, szczególnie w ważniejszych miastach, spowodowała zwiększenie konkurencyjności i obniżenie cen.

Adres strony: wynajemaut.kds.wroclaw.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-10-08 • Szczegóły »

Przewóz osób Wrocław

Przewóz osób Wrocław jest usługą skierowaną zarówno do firm, jak i osób indywidualnych, którzy chcą szybko i pewnie dotrzeć w określone miejsce. Gdy nie chcesz marnować czasu na przemieszczanie się pospolitymi środkami komunikacji, które bardzo często są tłoczne i niepunktualne, skorzystaj z oferowanej przez nas usługi przewóz osób Wrocław. Posiadamy komfortowy i bezpieczny samochód typu bus, który pozwala na przewiezienie 8 pasażerów, oraz mamy uprawnienia i spełniamy wszystkie wymagania by wykonywać usługi transportowe i przewozu osób. Gdy wykonujemy usługę przewóz osób Wrocław bezpieczeństwo pasażerów jest dla nas najważniejsze dlatego nasz pojazd często przechodzi kontrole techniczne, a wszelkie usterki usuwane są natychmiast po ich wykryciu. W usłudze przewóz osób Wrocław kładziemy nacisk na przystępne ceny oraz maksymalny komfort naszych pasażerów, a wykonywana usługa i jej standard są na najwyższym europejskim poziomie. Dzięki nam możesz zorganizować wyjazd, czy dowieźć grupę osób na imprezę okolicznościową taką jak ślub, wesele, bankiet, czy też przewieźć grupę delegatów na konferencję lub zebranie biznesowe. Nasza firma wykonuje przewóz osób Wrocław od wielu lat i mamy w tej dziedzinie duże doświadczenie, dzięki czemu jesteśmy zaufanym partnerem w biznesie, na którym możesz polegać. Jeżeli interesuje Cię przewóz osób Wrocław zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdziesz dodatkowe informacje o tej ofercie, poznasz cennik na przewóz osób oraz dowiesz się więcej o naszej firmie.

Adres strony: transportwroclaw.gelu.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-10-19 • Szczegóły »

Megamedia - monitoring GPS

Rynek rozwiązań telematycznych w Polsce rozwija się wyjątkowo szybko. Dzieje się tak dlatego, że profesjonalny i nowoczesny monitoring GPS pojazdów staje się powoli koniecznością na rynku usług transportowych, na którym panuje coraz większa konkurencja. Megamedia jako Oficjalny Partner TomTom Business Solutions oferuje swoim klientom sprawdzone i skuteczne technologie, które pozwalają w najlepszy sposób zarządzać flotą, kontrolować ruch i pracę swoich kierowców, otrzymywać najbardziej aktualne raporty z trasy w czasie rzeczywistym oraz prowadzić sprawną komunikację między biurem, a kierowcami. Na stronie Megamedia uruchomiony jest również blog, aby wszyscy przedsiębiorcy zainteresowani tematem monitoringu GPS otrzymywali najbardziej aktualne informacje z branży.

Adres strony: www.tomtomwork.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-10-20 • Szczegóły »

Tani wynajem aut we Wrocławiu

W naszej flocie znajdziesz auta marki Toyota takie jak Toyota Auris, Yaris, Corolla i Avensis. Nasza wypożyczalnia samochodów Wrocław dysponuje także pojazdami innych producentów. Jeżeli twój samochód jest unieruchomiony z powodu wypadku, usterki lub innego zdarzenia losowego, a jesteś uzależniony od poruszania się czterema kółkami zapraszamy do skorzystania z usług, które oferuje Ci wypożyczalnia samochodów Wrocław. Wypożyczenie samochodu w obecnych czasach to już nie problem, tak jak kiedyś. Duża ilość wypożyczalni samochodów, szczególnie w dużych miastach, spowodowała zwiększenie konkurencyjności i spadek cen. Jeżeli twoja auto jest np. po wypadku, a nie dostałeś auta zastępczego lecz koniecznie musisz zachować mobilność, bo masz dużo interesów do zrobienia wówczas na ratunek przyjdzie Ci wypożyczalnia samochodów Wrocław. Osoby, które korzystają z naszej oferty w zakresie wynajmu samochodów to przede wszystkim biznesmeni i turyści, ale zdarzają się również całe rodziny, które potrzebują dużego auta do wygodnych podróży na terenie całego kraju. Wypożyczalnia samochodów Wrocław oferuje firmom i osobom prywatnym krótko oraz długoterminowy wynajem wyłącznie nowych aut po bardzo konkurencyjnych cenach i na korzystnych zasadach. Jeśli masz do załatwienia w Opolu dużo spraw i jesteś przyjezdnym, a nie chcesz korzystać z autobusów miejskich i taksówek rozwiązaniem najlepszym dla Ciebie jest wypożyczalnia samochodów Wrocław.

Adres strony: wynajemaut.apof.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-10-23 • Szczegóły »

Wynajem samochodów Wrocław

Ponieważ nasza wypożyczalnia samochodów Wrocław jest częścią ogólnopolskiej sieci wypożyczalni oddanie samochodu po wypożyczeniu możliwy jest w jednym z kilkunastu placówek w całym kraju. Wypożyczalnia samochodów Wrocław to bardzo dobry sposób na rozwiązanie wszystkich kłopotów komunikacyjnych w przypadku osób zwiedzających Wrocław lub osób przybywających z innych miast lub spoza naszego kraju. Jeżeli twój samochód jest unieruchomiony z powodu wypadku, usterki lub innej sytuacji, a jesteś uzależniony od poruszania się autem zapraszamy do skorzystania z usług, które oferuje Ci wypożyczalnia samochodów Wrocław. Osoby, które korzystają z naszej oferty w zakresie wynajmu aut to przede wszystkim biznesmeni i turyści, ale zdarzają się również całe rodziny, które potrzebują rodzinnego auta do wygodnych podróży na terenie całego kraju. Bez względu na to, czy potrzebujesz auta żeby załatwiać swoje sprawy biznesowe, czy też do celów wypoczynkowych, wypożyczalnia samochodów Wrocław znajdzie dla Ciebie odpowiednie auto i zaproponuje najlepsze warunki jego najmu. Osoba, która chce nająć auto w naszej wypożyczalni samochodów, musi mieć 21 lat, mieć prawo jazdy odpowiedniej kategorii przynajmniej rok i musi dokonać opłaty za pomocą jednej lub dwóch kart kredytowych zabezpieczonych kodem PIN. Jeśli musisz załatwić we Wrocławiu dużo spraw i jesteś przyjezdnym, a nie chcesz korzystać z autobusów i taksówek rozwiązaniem idealnym dla Ciebie jest wypożyczalnia samochodów Wrocław.

Adres strony: wypozyczalnia-aut.7.wroclaw.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-10-23 • Szczegóły »

Wynajem aut tanio Wrocław

Mamy w ofercie wypożyczanie zarówno małych, ekonomicznych pojazdów, jak i aut większych rodzinnych oraz pojazdów luksusowych dla bardzo wymagających Klientów, którzy domagają się ponadstandardowej wygody w wynajętym aucie. Jeśli musisz załatwić w Opolu dużo spraw i jesteś przyjezdnym, a nie chcesz korzystać z autobusów miejskich i taksówek rozwiązaniem perfekcyjnym dla Ciebie jest wypożyczalnia samochodów Wrocław. Osoby, które korzystają z naszej oferty w zakresie wynajmu aut to głównie biznesmeni i turyści, ale trafiają się również całe rodziny, które potrzebują rodzinnego auta do wygodnych podróży na terenie całego kraju. Nasza wypożyczalnia samochodów działa w Opolu, ale zdanie wynajętego samochodu - dzięki temu, że jesteśmy wypożyczalnią sieciową - możliwy jest we wszystkich oddziałach w w całej Polsce. Wypożyczalnia samochodów Opole to świetny sposób na rozwiązanie wszystkich kłopotów transportowych w przypadku osób zwiedzających Wrocław lub pracowników przedsiębiorstw pochodzących z innych miast lub państw. W naszej flocie spotkasz przede wszystkim auta marki Toyota takie jak Toyota Corolla, Auris, Avensis i Yaris. Nasza wypożyczalnia samochodów Wrocław ma także na wynajem auta innych producentów. Wypożyczalnia samochodów Wrocław oferuje firmom i osobom prywatnym krótko oraz długoterminowe wypożyczanie tylko i wyłącznie nowych aut po bardzo atrakcyjnych cenach i na interesujących założeniach.

Adres strony: wypozyczalnia.1st.wroclaw.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-12-10 • Szczegóły »

Tani przewóz osób Wrocław

Oferowane przez nas warunki finansowe są warte oferowanej usługi przewóz osób Wrocław. Jesteśmy gotowi na nowości, które mogą zwiększyć przystępność naszych usług. Bardzo wysoką wygodę wycieczki naszym pojazdem dopełnia dostęp do klimatyzacji i innych składników bogatego wyposażenia pojazdu. W usłudze przewóz osób Wrocław możemy wyszczególnić Kontrahentów, którym możemy pomóc w dojeździe na stok lub na imprezy sportowe . Nasza firma proponująca przewóz osób Wrocław sugeruje zwiedzanie Dolnego Śląska wraz z przejazdem w wygodnym wozie osobowym typu bus. Bardzo duży krąg naszych Klientów w usłudze przewóz osób Wrocław tworzą organizatorzy wesel oraz goście przybywający na inne ceremonie rodzinne. Oferując usługę przewóz osób Wrocław przekazujemy pojazd, dzięki któremu nasi pasażerowie mogą czuć się bezpiecznie mając przy tym utrzymany maksymalną jakość wyjazdu. Naszym targetem jest generalne zadowolenie Klienta oraz rzetelne zakończenie usługi. Wyróżniamy się indywidualnym podejściem do każdego naszego potencjalnego Klienta.

Adres strony: przewoz-osobowy.tilk.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-12-15 • Szczegóły »

Tani wynajem aut Wrocław

Wypożyczalnia samochodów Opole to idealny sposób na rozwiązanie wszystkich kłopotów komunikacyjnych w przypadku pracowników firm odwiedzających Wrocław lub pracowników firm przybywających z innych miast lub spoza naszego kraju. Dzięki temu, że nasza wypożyczalnia samochodów Wrocław jest częścią ogólnopolskiej sieci wypożyczalni zwrot auta po wypożyczeniu możliwy jest w jednym z wielu placówek na terenie kraju. Usługa najmu długoterminowego, jaką posiada wypożyczalnia samochodów Wrocław, umożliwia planowanie i kontrolę kosztów eksploatacji pojazdów przez cały okres trwania umowy oraz przekazanie odpowiedzialności oraz ryzyka związanego z przekroczeniem zaplanowanych wydatków eksploatacji pojazdów na nas. Ceny za wynajem samochodu, które posiada nasza wypożyczalnia samochodów Wrocław, zaczynają się już od 99zł brutto za dobę dzięki czemu wynajem pojazdów nie musi być wcale bardzo kosztowny. Wypożyczalnia samochodów Wrocław oferuje osobom prywatnym i firmom wynajem wyłącznie nowych aut po bardzo atrakcyjnych cenach i na interesujących warunkach. Wypożyczalnia samochodów Opole, oprócz wypożyczania aut na krótkie terminy, oferuje również wynajem długoterminowy, dzięki któremu możliwe jest zmniejszenie kosztów użytkowania pojazdów oraz ich kontrola poprzez przeniesienie odpowiedzialności i kłopotów z tym związanych na firmę zewnętrzną. Wypożyczenie samochodu w tych czasach to już nie kłopot, tak jak kiedyś. Spora ilość wypożyczalni samochodów, szczególnie w ważniejszych miastach, spowodowała zwiększenie konkurencyjności i spadek cen.

Adres strony: wynajemaut.2be.wroclaw.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-01-12 • Szczegóły »

Wypożyczalnia samochodów w Opolu

Usługa wynajmu długoterminowego, jaką oferuje wypożyczalnia samochodów Opole, umożliwia planowanie i kontrolę wydatków eksploatacji pojazdów przez cały okres trwania umowy oraz przeniesienie odpowiedzialności oraz ryzyka związanego z przekroczeniem zaplanowanych wydatków eksploatacji pojazdów na nas. Gdytwoje auto jest popsute z powodu usterki, wypadku lub innej okoliczności, a jesteś uzależniony od poruszania się czterema kółkami zapraszamy do skorzystania z usług, które ma do zaoferowania Ci wypożyczalnia samochodów Wrocław. Wypożyczenie samochodu w obecnych czasach to już nie problem, tak jak kiedyś. Coraz większa ilość wypożyczalni samochodów, szczególnie w większych miastach, spowodowała zwiększenie konkurencyjności i spadek cen. Ceny za wynajem pojazdu, które posiada nasza wypożyczalnia samochodów Wrocław, zaczynają się już od 99zł brutto za dobę dzięki czemu wynajem auta nie musi być wcale drogi. Bez znaczenia jest to, czy potrzebujesz auta żeby załatwiać swoje sprawy biznesowe, czy też do celów podróżniczych, wypożyczalnia samochodów Wrocław znajdzie dla Ciebie odpowiednie auto i zaproponuje najlepsze warunki jego najmu. Wypożyczalnia samochodów Wrocław to idealny sposób na rozwiązanie wszystkich kłopotów komunikacyjnych w przypadku pracowników przedsiębiorstw zwiedzających Wrocław lub pracowników firm przyjeżdżających z innych miast lub spoza Polski. Wypożyczalnia samochodów Wrocław, oprócz wypożyczania samochodów na krótkie terminy, oferuje także wynajem długoterminowy, dzięki któremu możliwe jest zredukowanie kosztów użytkowania aut oraz ich kontrola poprzez przeniesienie odpowiedzialności i kłopotów z tym związanych na firmę zewnętrzną.

Adres strony: wypozyczalniasamochodow.onek.eu • Data dodania/aktualizacji: 2012-02-22 • Szczegóły »

Wypożyczalnia samochodów Wrocław

Usługa wynajmu długoterminowego, którą posiada wypożyczalnia samochodów Wrocław, umożliwia planowanie i kontrolę wydatków eksploatacji samochodów przez cały okres trwania umowy oraz przeniesienie odpowiedzialności oraz ryzyka związanego z przekroczeniem zaplanowanych wydatków eksploatacji pojazdów na nas. Oferujemy wypożyczanie zarówno mniejszych, ekonomicznych samochodów, jak i aut większych rodzinnych oraz samochodów luksusowych dla wymagających klientów, którzy potrzebują ponadstandardowego komfortu w aucie. Wypożyczalnia samochodów to doskonały sposób na rozwiązanie wszelkich problemów komunikacyjnych w przypadku osób odwiedzających Wrocław z innych miast lub spoza naszego kraju. Bez względu na to, czy potrzebujesz auta żeby załatwiać swoje sprawy firmowe, czy też do celów wypoczynkowych, wypożyczalnia samochodów Wrocław znajdzie dla Ciebie odpowiednie auto i przedstawi najlepsze warunki jego wynajmu. Wypożyczalnia samochodów Wrocław, oprócz wypożyczania aut na krótkie terminy, oferuje także najem długoterminowy, dzięki któremu możliwe jest zmniejszenie kosztów użytkowania samochodów oraz ich kontrola poprzez przeniesienie odpowiedzialności i kłopotów z tym związanych na firmę zewnętrzną. Osoby, które korzystają z naszej oferty w zakresie wynajmu samochodów to przede wszystkim biznesmeni i turyści, ale trafiają się również całe rodziny, które potrzebują dużego auta do wygodnych podróży na terenie całego kraju. Nasza wypożyczalnia samochodów działa we Wrocław, ale zwrot wynajętego samochodu - dzięki temu, że jesteśmy wypożyczalnią sieciową - możliwy jest we wszystkich oddziałach w w całej Polsce.

Adres strony: wynajemaut24.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-02-29 • Szczegóły »

Śledzenie aut on-line

Kontrola pracy kierowców pozwala lepiej planować transport w firmie. ELTE GPS proponuje autorski system do monitoringu kierowców oraz pojazdów. Rozwiązania te składają się z kart identyfikacyjnych, sterowników montowanych w samochodzie, systemu komputerowego w centrali. Firma może śledzić dokładną pozycję pojazdów i ładunków. Zaletą systemu jest zwiększone bezpieczeństwo kierowców oraz lepszy nadzór nad ich pracą. System może dodatkowo kontrolować zużycie paliwa dzięki opcjonalnym sondom instalowanym w baku.

Adres strony: elte.systemygps.com.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-03-01 • Szczegóły »

Wynajem aut Opole

Gdy twój samochód jest unieruchomiony z powodu usterki, wypadku lub innego zdarzenia losowego, a jesteś uzależniony od poruszania się pojazdem możesz skorzystać z usług, które ma do zaoferowania Ci wypożyczalnia samochodów Opole. Jeśli masz do załatwienia we Wrocławiu dużo spraw i jesteś przyjezdnym, a nie chcesz korzystać z autobusów i taksówek rozwiązaniem najlepszym dla Ciebie jest wypożyczalnia samochodów Wrocław. Oferujemy wypożyczanie zarówno mniejszych, małolitrażowych pojazdów, jak i samochodów rodzinnych oraz samochodów luksusowych dla majętnych osób, które potrzebują ponadstandardowego komfortu w wynajętym aucie. Dzięki temu, że nasza wypożyczalnia samochodów Wrocław działa w ogólnopolskiej sieci wypożyczalni oddanie pojazdu po wynajmie możliwy jest w jednym z kilkudziesięciu oddziałów na terenie kraju. W naszej flocie znajdziesz przede wszystkim samochody marki Toyota takie jak Toyota Corolla, Auris, Avensis i Yaris. Nasza wypożyczalnia samochodów Wrocław dysponuje także pojazdami innych marek. Wypożyczenie samochodu w obecnych czasach to już nie problem, tak jak kiedyś. Duża ilość wypożyczalni samochodów, szczególnie w dużych miastach, spowodowała zwiększenie konkurencyjności i obniżenie cen. Wypożyczalnia samochodów Wrocław to świetny sposób na rozwiązanie wszelkich kłopotów transportowych w sytuacji osób zwiedzających Wrocław lub osób pochodzących z innych miast lub spoza Polski.

Adres strony: wypozyczalniasamochodow.gelu.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-03-08 • Szczegóły »

Tani wynajem aut we Wrocławiu

Wypożyczalnia samochodów Wrocław, oprócz wypożyczania samochodów na krótkie terminy, oferuje także najem długoterminowy, dzięki któremu możliwe jest zredukowanie kosztów używania pojazdów oraz ich monitorowania poprzez przeniesienie odpowiedzialności i problemów z tym związanych na zewnętrzną firmę. Wypożyczalnia samochodów Opole to doskonały sposób na rozwiązanie wszystkich kłopotów komunikacyjnych w przypadku osób odwiedzających Wrocław lub osób przyjeżdżających z innych miast lub spoza Polski. Ceny za wynajem pojazdów, które posiada nasza wypożyczalnia samochodów Wrocław, rozpoczynają się już od 99zł brutto za dobę dlatego wypożyczenie auta nie musi być drogie. Osoby, które korzystają z naszej oferty w zakresie wypożyczania samochodów to głównie biznesmeni i turyści, ale zdarzają się również całe rodziny, które potrzebują dużego, rodzinnego auta do długich podróży po całym kraju. Oferujemy wynajem mniejszych, ekonomicznych pojazdów, jak i pojazdów rodzinnych oraz samochodów wysokiej klasy dla bogatych Klientów, którzy domagają się wysokiej wygody w wypożyczonym samochodzie. Wynajem samochodu w obecnych czasach to już nie kłopot, tak jak kiedyś. Coraz większa ilość wypożyczalni samochodów, szczególnie w bardziej znaczących miastach, spowodowała większą konkurencyjność i obniżenie cen. Ponieważ nasza wypożyczalnia samochodów Wrocław jest członkiem ogólnopolskiej sieci wypożyczalni oddanie pojazdów po wypożyczeniu jest możliwy w jednym z wielu placówek na obszarze całego kraju.

Adres strony: wynajemaut.tilk.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-03-25 • Szczegóły »

Przewozy osób Wrocław

W usłudze przewóz osób Wrocław możemy wymienić osoby, którym możemy pomóc w dostaniu się na stok lub na imprezy i nie tylko. Charakteryzujemy się szczególnym podejściem do każdego naszego Klienta. Proponowane przez nas warunki finansowe są odpowiednie. Zachęcamy do kontaktu osobistego w celu zbadania wymagań świadczenia usługi przewóz osób Wrocław. Naszym targetem jest generalne zadowolenie Klienta oraz w terminie wykonywanie usługi. Skontaktuj się z nami i bez pośredników pertraktuj z nami założenia kontraktu na przewóz osób Wrocław. W Polsce jest bardzo wiele miejsc zasługujących na odwiedziny. Jednym z interesujących regionów pod względem ilości unikatowych miejsc jest Wrocław. W usłudze przewóz osób Wrocław dajemy auto, które gwarantuje możliwość przewozu ośmioosobowej grupy osób nie licząc w niej kierowcy. Usługa przewóz osób Wrocław skierowana jest do szerokiego kręgu potencjalnych Klientów włączając w nią osoby prywatne.

Adres strony: transport-osob.bdb.wroclaw.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-04-27 • Szczegóły »

Wynajem aut Opole

Wypożyczalnia samochodów Opole to dobry sposób na rozwiązanie wszelkich problemów transportowych w przypadku osób odwiedzających Wrocław lub pracowników firm przyjeżdżających z innych miast lub spoza naszego kraju. Gdy twój samochód jest unieruchomiony z powodu usterki, wypadku lub innej sytuacji, a jesteś uzależniony od poruszania się autem możesz skorzystać z usług, które oferuje Ci wypożyczalnia samochodów Opole. Dzięki temu, że nasza wypożyczalnia samochodów Wrocław jest częścią ogólnopolskiej sieci wypożyczalni oddanie aut po wynajmie jest możliwy w jednym z kilkunastu placówek na obszarze kraju. Wypożyczalnia samochodów Opole, oprócz wypożyczania aut na krótkie terminy, oferuje także najem długoterminowy, dzięki któremu możliwe jest zredukowanie kosztów używania aut oraz ich monitorowania poprzez przeniesienie odpowiedzialności i kłopotów z tym związanych na firmę zewnętrzną. Nasza wypożyczalnia samochodów działa we Wrocław, ale oddanie wynajętego auta - dzięki temu, że jesteśmy wypożyczalnią sieciową - możliwy jest we wszystkich oddziałach w w całej Polsce. Osoby, które korzystają z naszych usług w zakresie wypożyczania samochodów to głównie biznesmeni i turyści, ale są również całe rodziny, które potrzebują rodzinnego auta do wygodnych podróży po całym kraju. Jeżeli twoja auto jest np. po wypadku, a nie dostałeś auta zastępczego lecz koniecznie musisz zachować mobilność, bo masz dużo interesów do zrobienia wówczas z ratunkiem przyjdzie Ci wypożyczalnia samochodów Wrocław.

Adres strony: wynajemaut.bdb.wroclaw.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-05-18 • Szczegóły »

Zobacz inne ciekawe strony w katalogu: RMT

Pozycjonowanie i optymalizacja stron WWW

Zajmujemy się pozycjonowaniem stron internetowych w wyszukiwarce Google.pl oraz optymalizacją stron. Nasza firma działa na rynku wrocławskim w branży ...

Adres strony: www.pozycjonowanie-stron-wroclaw.net • Data dodania/aktualizacji: 2013-04-15 • Szczegóły »

Radpak - maszyny pakujące

Radpak oferuje nowoczesne maszyny pakujące dzięki którym można w znacznym stopniu zautomatyzować procesy produkcji i zminimalizować koszty obsługi lin...

Adres strony: www.radpak.pl • Data dodania/aktualizacji: 2013-04-15 • Szczegóły »

Matuszek BHP - szkolenia i obsługa BHP

Wykonujemy obsługę bhp i p.poż. oraz szkolenia bhp dla przedsiębiorstw i instytucji z terenu Wrocławia i okolic. Nasza oferta w zakresie bhp to doradz...

Adres strony: www.matuszek-bhp.pl • Data dodania/aktualizacji: 2013-04-15 • Szczegóły »