Darmowy katalog stron RMT

Bezpłątny, moderowany katalog polskich stron internetowych!

Dom i ogród

Strony w kategorii: Dom i ogród

Usługi hydrauliczne - Sankop Wrocław

Firma Sankop Hydraulik działa we Wrocławiu już od 1984 roku. Posiadamy swoją siedzibę na ul. Komuny Paryskiej 35/1, 50-451 Wrocław. Nasze usługi hydrauliczne obejmują przede wszystkim pomoc w przypadku usuwania awarii. W przypadku nagłych awarii już po kilkunastu minutach możecie Państwo liczyć na naszą pomoc. Nasi pracownicy to hydraulicy z odpowiednim kierunkowym wykształceniem oraz odpowiednimi uprawnieniami. Posiadamy pełną wiedzę teoretyczną poparta wieloletnim doświadczeniem zawodowym. W przypadku potrzeby zaprojektowania nowej instalacji wodnej lub kanalizacyjnej nasz hydraulik służy swoim ogromnym doświadczeniem w tym zakresie. Posiadamy wiedzę na temat dostępnych technologii i dlatego doradzimy Państwu najlepsze z możliwych rozwiązań dostosowane do Państwa możliwości finansowych oraz potrzeb i oczekiwań. W przypadku remontów nasz hydraulik Wrocław może skutecznie odnowić istniejące w domu instalacje grzewcze, wodne i kanalizacyjne. Wykonane przez nas projekty instalacji są zgodne z normami przyjętymi w naszym prawie oraz wykonane zgodnie z istniejącymi w naszym fachu zasadami. Zapraszamy do współpracy przy obsłudze kotłowni. Nasz hydraulik ma doświadczenia w zakresie obsługi kotłowni olejowych i gazowych. Poza tym mamy spore doświadczenie w zakresie obsługi kotłów kondensacyjnych. Naszymi Klientami są osoby indywidualne oraz firmy i instytucje.

Adres strony: www.sankop-hydraulik.pl • Data dodania/aktualizacji: 2013-04-15 • Szczegóły »

Light Prestige - Lampy w Twoim stylu

Szeroki wybór nowoczesnych i stylowych lamp Light Prestige zapewni możliwość dopasowania oświetlenia do każdego rodzaju wnętrza. Wspaniałe wykonanie i kolorystyka umożliwią spełnienie nawet najśmielszych pomysłów związanych z oświetleniem. Nasi pracownicy zawsze chętnie pomogą dobrać kształt, czy tez nasycenie światła, wystarczy poprosić ich o pomoc. Nasze lampy są dostępne w hipermarketach Obi, Castrorama, Leroy Merlin, a przede wszystkim na naszej stronie internetowej, na która serdecznie zapraszamy!

Adres strony: www.lightprestige.pl/ • Data dodania/aktualizacji: 2011-04-22 • Szczegóły »

Markizeta - Firanki

Firma Markizeta zajmuje się sprzedażą hurtową i detaliczną tekstyliów. W asortymencie posiadamy takie produkty jak: firanki, zasłony, rolety rzymskie, narzuty, pościele, akcesoria dekoracyjne, bieżniki, obrusy, serwety i wiele, wiele innych tego typu produktów. Oferujemy najniższe możliwe ceny za wysokiej jakości produkty. Zostaliśmy nagrodzeni wieloma wyróżnieniami i nagrodami. Przewodzimy na rynku tekstyliów i wyznaczamy nowe kierunki działania. Nasz zasięg działania kończy się po za granicami terytorium Polski. Posiadamy wielu lojalnych zagranicznych odbiorców naszych towarów. Posiadamy swoje przedstawicielstwo w Czechach i Słowacji. Klienci współpracujący z nami mogą liczyć na dogodne systemy spłat należności względem firmy oraz wysokie rabaty. Nasze towary można kupować nie wychodząc z domu za pomocą wielu partnerskich sklepów internetowych oraz e-hurtowni. Zapraszamy do wyboru naszej firmy jako firmy profesjonalnie podchodzącej do swoich obowiązków względem klienta.

Adres strony: www.markizeta.com.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-05-30 • Szczegóły »

Ogrodzenia Wrocław

Jeżeli ogrodzenia Wrocław mają być eksploatowane przez wiele lat bez konieczności szybkiej ich konserwacji i renowacji powinny być wykonane z użyciem techniki pełnego spawania obwodowego. Nasza firma jako nieliczna z Wrocławia wykonuje ogrodzenia z wykorzystaniem pełnego spawania obwodowego. W ogrodzeniach metalowych bardzo zasadniczy wpływ na cenę ma sposób ich wykończenia. Dzięki pełnemu spawaniu obwodowemu ogrodzenia Wrocław są wyśmienicie zabezpieczone przed powstawaniem korozji w miejscu połączeń elementów ogrodzenia. Na obszarze Wrocławia znajduje się wielu producentów ogrodzeń i sklepów sprzedających ogrodzenia stalowe. Do wykończenia naszych wyrobów wykorzystujemy najlepsze na rynku farby antykorozyjne. W szczególności jeżeli kupujemy większą ilość i wiąże się to ze sporym wydatkiem. Niektóre ogrodzenia Wrocław mimo swojej niskiej ceny nie są warte zakupu. Ogrodzenia spawane obwodowo są rzadko spotykane. Najczęściej widujemy ogrodzenia spawane punktowo. Jeśli chcesz znaleźć dobre, trwałe i w atrakcyjnej cenie ogrodzenia we Wrocławiu odwiedź nasza stronę internetową by dowiedzieć się więcej na co zwrócić uwagę przy ich wyborze. Oceniając przydatność ogrodzeń musimy zwrócić uwagę na to w jaki sposób są pomalowane, jaka farba została użyta do ich pomalowania, czy ogrodzenia Wrocław mają elementy montażowe umożliwiające zamontowanie ich do słupków. Przed kupnem ogrodzeń powinniśmy wiedzieć na co należy zwrócić uwagę przy ich wyborze. Ogrodzenia wykonujemy według gotowych wzorów lub na podstawie projektów klientów. Ogrodzenia mogą być pomalowane dobrymi antykorozyjnymi farbami lub farbami słabej jakości. Dzięki swojej trwałości i estetyce, wielości kształtów i wzorów ogrodzenia stalowe mogą usatysfakcjonować potrzeby większości odbiorców. Jakość ogrodzeń bardzo się różni w zależności od techniki wykonania i sposobu wykończenia. Gdy wybierasz ogrodzenia zwróć wyjątkową uwagę na technologię spawania, rodzaj zastosowanej farby i na wykończenie detali. Największą popularnością cieszą się we Wrocławiu ogrodzenia stalowe.

Adres strony: ogrodzeniawroclaw.gelu.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-07-10 • Szczegóły »

Firma sprzątająca Wrocław

Nasza firma sprzątająca Wrocław dba o odpowiedni poziom świadczonych usług poprzez prawidłowe szkolenie pracowników. Jako firma sprzątająca Wrocław stawiamy przede wszystkim na wysoką dbałość i solidność świadczonych usług powiązanych ze porządkowaniem. Jesteśmy firmą trudniącą się oferowaniem usług połączonych ze sprzątaniem różnego typu budynków biurowych i mieszkań prywatnych. Usługa pranie dywanów Wrocław jako jedna z pierwszych świadczonych przez naszą firmę sprzątającą usług stało się naszym konikiem. Posiadamy bardzo szeroką wiedzę na temat środków chemicznych będących na rynku i używamy jedynie te najlepsze, które są bezpieczne, dzięki temu nasza firma sprzątająca Wrocław jest najlepsza w tym co robi. Pranie dywanów Wrocław jest jedną z naszych usług wykonywanych dla Klientów biznesowych i indywidualnych. Podnoszenie jakości świadczonych usług - np. pranie dywanów Wrocław - związanych ze sprzątaniem jest możliwe przy przyzwoitym poziomie oferowanych cen. Te dwa elementy są nieodłączną jedność zawieranej transakcji.

Adres strony: praniedywanowwroclaw.heru.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-09-10 • Szczegóły »

Meble kuchenne Wrocław

Wykonywane przez nas meble kuchenne Wrocław, meble na wymiar Wrocław czy szafy Wrocław cechuje bardzo wysoka jakość wykonania i wieloletnia wytrzymałość na proces użytkowania. Wykonywane przez nas meble na wymiar Wrocław, meble kuchenne Wrocław czy szafy Wrocław to produkty przygotowywane z najlepszych tworzyw i za pośrednictwem zaawansowanych maszyn. Meble na wymiar Wrocław, meble kuchenne Wrocław są jednymi z najczęściej świadczonych przez nas usług i dotyczą one skonstruowania rozmaitego typu mebli kuchennych, łazienkowych, zabudowy do przedpokoju takiej jak szafy Wrocław. W procesie projektowania wnętrza szafy Wrocław istnieją do dyspozycji półki, szuflady, drążki, pantografy, półki na obuwie, kosze. Jednak jesteśmy również otwarci na indywidualne zamówienia i propozycje Klienta, które lepiej spełnią jego wymagania i podniosą funkcjonalność jego szafy Wrocław. Nasze meble kuchenne Wrocław, meble na wymiar Wrocław i szafy Wrocław wyposażamy w najwyższej klasy oraz niezawodne okucia oraz różnego typu akcesoria meblowe, które podnoszą dodatkowo funkcjonalność wykonanych przez nas kompletów. W ofercie szafy Wrocław możecie Państwo znaleźć każdy typ szafy, która jest w stanie zaspokoić Państwa potrzeby. Wykonujemy szafy Wrocław wnękowe, szafy wolno stojące, zabudowy skosów oraz wszystkie inne rozwiązania, które można spotkać u innych producentów szaf.

Adres strony: meblewroclaw.oriseo.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-10-09 • Szczegóły »

Efektywne i tanie pranie dywanów Wrocław

Usługa pranie dywanów Wrocław jako jedna z pierwszych oferowanych przez naszą firmę sprzątającą usług stało się naszym konikiem. Posiadamy bardzo szeroką wiedzę na temat środków chemicznych będących na rynku i używamy jedynie te najefektywniejsze, które są przetestowane, dzięki temu nasza firma sprzątająca Wrocław jest najlepsza w tym co robi. Usługa pranie dywanów Wrocław jest usługą świadczoną i ulepszaną od początku działania przedsiębiorstwa. Jesteśmy firmą parającą się świadczeniem usług związanych z porządkowaniem różnego typu obiektów biurowych i mieszkań prywatnych. Jako profesjonalna firma sprzątająca Wrocław używamy technologię i urządzenia, które zostawiają twoje dywany i pomieszczenia ze śladową wilgotnością a czas wymagany do dogłębnego wyschnięcia to tylko dwie godziny. Pranie dywanów Wrocław jest jedną z naszych usług oferowanych dla Klientów biznesowych i indywidualnych. Wszystkie usługi wykonywane przez nasza firmę są robione na miejscu u Klienta.

Adres strony: praniedywanowwroclaw.lonka.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-10-22 • Szczegóły »

Najskuteczniejsza firma sprzątająca we Wrocławiu

Usługa pranie dywanów Wrocław jest usługą oferowaną i dopracowywaną od początku działania tego biznesu. Zatrudniamy prawidłowo wykwalifikowanych ludzi, którzy spełniając swoją pracę zawsze robią to z należytą sumiennością. Podnoszenie jakości oferowanych usług - np. pranie dywanów Wrocław - powiązanych z czyszczeniem jest możliwe przy należytym poziomie oferowanych cen. Te dwa elementy stanowią integralną całość zawieranej transakcji. Jako profesjonalna firma sprzątająca Wrocław stosujemy technologię i urządzenia, które zostawiają twoje dywany i pomieszczenia z minimalną wilgotnością a czas niezbędny do zupełnego wyschnięcia to jedynie dwie godziny. Nasza firma sprzątająca Wrocław ma płaską strukturę zarządzania, która ponadto wpływa na zwiększenie produktywności pracy naszych ludzi, którzy w sposób ciągły znajdują się pod monitoringiem swoich zwierzchników, którzy za każdym razem analizują wydajność ich pracy. Usługa pranie dywanów Wrocław jako jedna z pierwszych wykonywanych przez naszą firmę sprzątającą usług stało się naszym konikiem. Jako firma sprzątająca Wrocław stawiamy przede wszystkim na wysoką dbałość i solidność oferowanych usług związanych ze sprzątaniem.

Adres strony: firma-sprzatajaca.wroclaw.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-10-24 • Szczegóły »

Meble kuchenne Wrocław

Wykonywane przez nas meble kuchenne Wrocław, meble na wymiar Wrocław czy szafy Wrocław cechuje bardzo wysoka jakość wykonania i wieloletnia wytrzymałość na proces użytkowania. Wykonywane przez nas meble na wymiar Wrocław, meble kuchenne Wrocław czy szafy Wrocław to produkty wykonywane z solidnych materiałów i przy użyciu najlepszych maszyn. Nasze studio meblowe trudni się wykonywaniem rozmaitego typu mebli, wśród których można wyliczyć meble na wymiar Wrocław, meble kuchenne Wrocław i szafy Wrocław. W procesie projektowania produktów takich jak meble kuchenne Wrocław, szafy Wrocław czy meble na wymiar Wrocław korzystamy z usług profesjonalnych projektantów, dzięki którym uzyskujemy niepowtarzalny styl, kształt oraz jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom najbardziej wymagających Klientów. Dla bardzo wymagających Klientów mamy przygotowany bogaty zestaw różnego typu funkcjonalnych rozwiązań, gdyż to właśnie odpowiednio dobrany zestaw wyposażenia pozwala na efektywne podniesienie użyteczności w przypadku projektowania szafy Wrocław. Nasze meble kuchenne Wrocław, meble na wymiar Wrocław i szafy Wrocław wyposażamy w najwyższej klasy oraz niezawodne okucia oraz różnego typu akcesoria meblowe, które podnoszą dodatkowo funkcjonalność wykonanych przez nas kompletów.

Adres strony: meble.gb.wroclaw.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-10-28 • Szczegóły »

Dobre meble kuchenne Wrocław

Bardzo istotnym dla każdego Klienta jest wybór odpowiedniej barwy tworzonej przez nas szafy Wrocław oraz dobór odpowiedniej ergonomii w przypadku tworzenia zabudowy do kuchni, która ma zastąpić bieżące meble kuchenne Wrocław. Zagospodarowanie wnętrza szafy Wrocław również jest w pełni dostosowane do Państwa potrzeb i wymagań. Nasze studio meblowe zajmuje się projektowaniem różnego typu mebli, wśród których można wskazać meble na wymiar Wrocław, meble kuchenne Wrocław i szafy Wrocław. Wykonując meble na wymiar Wrocław, meble kuchenne Wrocław, szafy Wrocław w procesie projektowania kierujemy się przede wszystkim wymogami naszego Klienta. Zaprojektowane i wykonane przez nas meble kuchenne Wrocław zawsze w sposób bardzo ergonomiczny i przemyślany rozwiązują zagospodarowanie kuchni w cały potrzebny Klientowi sprzęt AGD oraz spełniają najwyższe standardy wykończenia oraz wyglądu. Wykonywane przez nas meble kuchenne Wrocław, meble na wymiar Wrocław czy szafy Wrocław cechuje bardzo wysoka jakość wykonania i wieloletnia wytrzymałość na proces użytkowania.

Adres strony: szafy24.wroclaw.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-11-22 • Szczegóły »

Cyklinowanie Warszawa

Jeżeli zależy nam na czystym mieszkaniu, wszelkie prace powinniśmy wykonywać systematycznie. Zaniedbane wnętrza trudno odświeżyć nie posiadając dużego wkładu finansowego i bez nakładu pracy. Dlatego lepiej wszystkie usterki likwidować gdy się pojawią. Kiedy obserwujemy, że nasze podłogi drewniane są w złej “kondycji”, należy bez zbędnego zastanawiania się zadzwonić po fachowców. Odpowiednia firma zajmie się problemem od ręki, wykona cyklinowanie oraz olejowanie oraz wszelkie inne usługi, mające przyczynić się do pięknego wyglądu naszej podłogi. Jeżeli kalkulujemy koszty wykonania niezbędnych prac, to są one bardzo różne, w zależności od firmy jaką wybierzemy i od wielkości podłogi, którą przeznaczamy do odnowienia. Bez względu na to, jaką ekipę wybierzemy, należy pamiętać o tym, że remont to nie czas na oszczędzanie. Często dzieje się tak, że ma wpływ na komfort naszego życia i relacje z bliskimi. W czystym wnętrzu przyjemniej się przebywa i prościej radzić sobie ze spotykającymi nas problemami.

Adres strony: budomaxparkiety.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-11-22 • Szczegóły »

Firma sprzątająca Wrocław

Podnoszenie jakości świadczonych usług - np. pranie dywanów Wrocław - powiązanych ze sprzątaniem jest możliwe przy przyzwoitym poziomie oferowanych cen. Te dwa elementy stanowią nieodłączną jedność zawieranej transakcji. Naszym priorytetem jest osiągniecie kompletnego zadowolenia Klienta z dostarczonej mu usługi np. czystości dywanu, który był wyprany w usłudze pranie dywanów Wrocław. Posiadamy szeroką wiedzę na temat środków chemicznych oferowanych na rynku i używamy jedynie te najskuteczniejsze, które są przetestowane, dzięki temu nasza firma sprzątająca Wrocław jest najskuteczniejsza w tym co robi. Pranie dywanów Wrocław jest jedną z naszych usług świadczonych dla Klientów biznesowych i indywidualnych. Usługa pranie dywanów Wrocław jako jedna z początkowych świadczonych przez naszą firmę sprzątającą usług stało się naszym konikiem. Zatrudniamy stosownie wyszkolonych pracowników, którzy spełniając swoje powinności zawsze robią to z bardzo wysoką starannością. Jako profesjonalna firma sprzątająca Wrocław wykorzystujemy technologię i urządzenia, które pozostawiają twoje dywany i pomieszczenia ze śladową wilgotnością a czas niezbędny do dokumentnego wyschnięcia to jedynie dwie godziny.

Adres strony: firmasprzatajaca.mi.wroclaw.pl • Data dodania/aktualizacji: 2011-12-04 • Szczegóły »

Meble kuchenne Wrocław

Dla bardzo wymagających Klientów mamy przygotowany bogaty zestaw różnego typu funkcjonalnych rozwiązań, gdyż to właśnie odpowiednio dobrany zestaw wyposażenia pozwala na efektywne podniesienie użyteczności w przypadku projektowania szafy Wrocław. Jesteśmy przedsiębiorstwem istniejącym już na rynku od wielu lat i naszym głównym priorytetem jest osiągnięcie pełnego satysfakcji Kontrahenta z przygotowanej przez nas szafy Wrocław. Meble kuchenne Wrocław, meble na wymiar Wrocław pozwalają nam zaprezentować jakie jest podejście nasze do potrzeb Klienta. Wykonujemy meble kuchenne Wrocław w dowolnym stylu od nowoczesnego poprzez styl rustykalny dla bardziej wymagających Klientów. Przygotowując meble na wymiar Wrocław, meble kuchenne Wrocław, szafy Wrocław w toku wykonywania kierujemy się przede wszystkim wymogami Klienta. Nasze studio meblowe zajmuje się wykonywaniem różnego typu mebli wśród których można wymienić meble na wymiar Wrocław, meble kuchenne Wrocław i szafy Wrocław. Zaprojektowane i wykonane przez nas meble kuchenne Wrocław zawsze w sposób bardzo ergonomiczny i przemyślany rozwiązują zagospodarowanie kuchni w cały potrzebny Klientowi sprzęt AGD oraz spełniają najwyższe standardy wykończenia oraz wyglądu.

Adres strony: www.mebleanchem.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-02-29 • Szczegóły »

Tanie meble na wymiar Wrocław

Wykonywane przez nas meble kuchenne Wrocław, meble na wymiar Wrocław czy szafy Wrocław cechuje bardzo wysoka jakość wykonania i wieloletnia wytrzymałość na proces użytkowania. W procesie projektowania wnętrza szafy Wrocław istnieją do dyspozycji półki, szuflady, drążki, pantografy, półki na obuwie, kosze. Jednak jesteśmy również otwarci na indywidualne zamówienia i propozycje Klienta, które lepiej spełnią jego wymagania i podniosą funkcjonalność jego szafy Wrocław. Nasze meble kuchenne Wrocław, meble na wymiar Wrocław i szafy Wrocław wyposażamy w najwyższej klasy oraz niezawodne okucia oraz rozmaitego typu akcesoria meblowe, które podnoszą dodatkowo funkcjonalność wykonanych przez nas kompletów. W ofercie szafy Wrocław możecie Państwo znaleźć każdy typ szafy, która jest w stanie zaspokoić Państwa potrzeby. Wykonujemy szafy Wrocław wnękowe, szafy wolno stojące, zabudowy skosów oraz wszystkie inne rozwiązania, które można spotkać u innych producentów szaf. Meble na wymiar Wrocław, meble kuchenne Wrocław są jednymi z najczęściej oferowanych przez nas usług i dotyczą one sprzedaży różnego typu mebli kuchennych, łazienkowych, zabudowy do przedpokoju takiej jak szafy Wrocław. Meble kuchenne Wrocław, meble na wymiar Wrocław pozwalają nam zaprezentować jakie jest podejście nasze do potrzeb Klienta. Wykonujemy meble kuchenne Wrocław w dowolnym stylu od nowoczesnego poprzez styl rustykalny dla bardziej wymagających Klientów.

Adres strony: meble.4u.wroclaw.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-04-03 • Szczegóły »

Zegary stojące

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji stylowych zegarów stojących. Wykonujemy obudowy do zegarów z litego drewna, a następnie wyposażamy je w mechanizmy najwyższej jakości (wykorzystujemy tylko markowy sprzęt, renomowanych niemieckich firm, takich jak Kieninnger czy Hermle). Nie godzimy się na kompromisy w kwestii jakości, jednak udaje nam się utrzymać ceny na atrakcyjnym poziomie. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą dostępną na naszej stronie internetowej www.zegarystylowe.pl

Adres strony: zegarystylowe.pl • Data dodania/aktualizacji: 2012-08-16 • Szczegóły »

Zobacz inne ciekawe strony w katalogu: RMT

Pozycjonowanie i optymalizacja stron WWW

Zajmujemy się pozycjonowaniem stron internetowych w wyszukiwarce Google.pl oraz optymalizacją stron. Nasza firma działa na rynku wrocławskim w branży ...

Adres strony: www.pozycjonowanie-stron-wroclaw.net • Data dodania/aktualizacji: 2013-04-15 • Szczegóły »

Radpak - maszyny pakujące

Radpak oferuje nowoczesne maszyny pakujące dzięki którym można w znacznym stopniu zautomatyzować procesy produkcji i zminimalizować koszty obsługi lin...

Adres strony: www.radpak.pl • Data dodania/aktualizacji: 2013-04-15 • Szczegóły »

Kancelaria prawna

Wielu z nas nie ma pojęcia o procedurach i sposobie pisania pism procesowych dlatego najlepszym wyjściem w takiej sytuacji jest skorzystanie z usług i...

Adres strony: www.winski.pl • Data dodania/aktualizacji: 2013-04-15 • Szczegóły »

Wrocławska Szkoła Pływania SwimFun

Nauka pływania pozwoli zarówno tobie, jak i twoim dzieciom nauczyć się pływać od podstaw lub doskonalić technikę pływania. W naszej szkole pływania we...

Adres strony: www.swimfun.pl • Data dodania/aktualizacji: 2013-04-15 • Szczegóły »